Test Gallupa to świetne narzędzie odkrywania swoich mocnych stron. Cztery sesje, które odbyłam z Krzysią dały mi dużą klarowność na temat tego, czego chcę i czego potrzebuję, żeby działać w zgodzie ze sobą. Dzięki nim zmieniłam sposób myślenia o sobie, o pracy i o tym, jak chcę żeby wyglądało moje życie zawodowe. Polecam!
Natalia Stańko
grafik
Miałam przyjemność skorzystać z indywidualnych sesji z Krzysztofą Urbanek, która dzięki swojemu profesjonalnemu wsparciu i zaangażowaniu pomogła mi odkryć w sobie naturalne talenty i zrozumieć, w jakich obszarach mogę je wykorzystać. Podczas spotkań bardzo wnikliwie analizowałyśmy moje dotychczasowe mechanizmy zachowań, co pozwoliło mi na nowo zdefiniować życiowe cele. W mojej głowie również pojawiły się świeże pomysły na to, jak najlepiej obrócić swoje talenty w mocne strony zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Serdecznie polecam!
Angelika Szczepańska
przedsiębiorczyni
Podczas procesu dowiedziałam się jeszcze więcej o moich talentach, niż opisano to w raporcie po teście. To było super doświadczenie, bo mój Intelekt potrzebował takiego głębszego podejścia. Bardzo mi też pomogła trzecia sesja, podczas której pracowałyśmy dokładniej nad jednym z moich talentów - współzależności. Gdy przyglądnęłam się bliżej jego możliwościom, zobaczyłam jak mogę doświadczyć w życiu więcej radości, lekkości i zrealizować swoje plany. Dziękuję Ci za atmosferę zaufania i otwartości, którą stworzyłaś podczas sesji oraz za trafne podpowiedzi i precyzyjne pytania, które pomogły mi odkryć głębszy potencjał moich talentów i ich relacje. Będę podlewać te ziarenka (talenty) i dbać o ich bezpieczny rozwój, jestem bardzo ciekawa co z nich wyrośnie na wiosnę.
Joanna Tor-Gazda
pisarka, projektantka ubioru, propagatorka ruchu Slow Fashion
O teście Gallupa słyszałam już dawno, ale zawsze wydawało mi się, że sama bardzo dobrze wiem, jakie są moje mocne strony.
Jednak kiedy w biznesie zaczęły przytłaczać mnie obowiązki, a praca nie dawała już takiej satysfakcji, uświadomiłam sobie, że to idealny czas no zrobienie porządków.
Od czego zacząć robić porządki? Tak od głowy. To był idealny czas, żeby zrobić test Gallupa i oprzeć swoje życie zawodowo o moje naturalne talenty.
Podstawą dobrego wykorzystania swoich mocnych stron nie jest tylko poznanie swoich talentów, ale przede wszystkim praca nad nimi. Dlatego chciałam znaleźć kogoś, kto niemalże za rękę przeprowadzi mnie przez ten proces.
Tak trafiłam na Krzysztofę Urbanek. Przemiłą i bardzo kompetentną osobę, która pomogła mi odkryć moje talenty, zrozumieć je, wynieść na prowadzenie te, które przyniosą mi najwięcej korzyści. Sesje z trenerem mocnych stron to nie tylko omówienie wyników, to otwierające głowę rozwojowe ćwiczenia, to wyciąganie wniosków i praca nad samym sobą.
Jeśli czujesz wypalenie zawodowe, wracasz po urlopie macierzyńskim do pracy, stoisz na rozdrożu i zastanawiasz się co dalej - nie wahaj się i zainwestuj w Test Gallupa
Magdalena Kubiak
Przedsiębiorczyni

Kontakt

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się ze mną. 

Dane firmowe

Professional Event Partner
Krzysztofa Urbanek
Medalionów 12
30-399 Kraków

NIP: 676 219 06 92
REGON: 356571741

Napisz lub zadzwoń

e-mail: info@krzysztofaurbanek.pl

Tel: 502 538 013

Dołącz do mnie